הקמת מרכזי משלוחים רובוטים

אנחנו חברה המאמינה בחדשנות, וזו הסיבה שאנחנו מובילים את תחום המשלוחים הרובוטיים בישראל

בשיתוף פעולה עם CAJA Robotics פיתחנו מרכז משלוחים חדיש, המתגאה במערכת אוטומציה שמשפרת משמעותית את יכולות המשלוח והאחסון. מערכת הקירור חכמה וחסכונית מחוללת מהפכה לוגיסטית בישראל. עיצוב יוצא דופן הכולל רצפה מיוחדת המאפשרת תנועה חלקה ורציפה של רובוטים.

לכט היא החברה היחידה בישראל המתקינה מערכות מרכזי המשלוחים הרובוטיים, כולל קירור אוטומטית השומרת על טמפרטורה של 2 מעלות בלבד, ומאפשרת לרובוטים לבצע ליקוט רציף של מוצרים — ללא צורך בדלתות קירור.

על ידי הסרת הצורך באינטראקציה אנושית ודלתות ידניות, הטכנולוגיה הייחודית שלנו מאפשרת לרובוטים ללקט הזמנות במהירות —  מה שמביא לעד 98% זמינות מוצרים ולחיסכון של 80% בכוח אדם!

באמצעות המערכת ניתן לבצע איחוד יעיל של הזמנות המכילות מוצרים יבשים, צוננים וקפואים, וכתוצאה מכך תהליך הליקוט הופך לאוטומטי ויעיל במיוחד.

שילבנו בממ"ר תוכנה פורצת דרך שתוכננה במיוחד עבור משלוחי אונליין. התוכנה מבוססת ענן ומשתמשת באלגוריתמים מתקדמים, בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה לניהול ואופטימיזציית מלאי וסימולציה.

5

מרכז שילוח רובוטי קשת טעמים

הרעיון של מרכזי משלוחים רובוטיים אולי נשמע כמו משהו מתוך ספר מדע בדיוני, אבל מדובר במציאות שמחוללת מהפכה בענף הלוגיסטיקה והשילוח.

צרו איתנו קשר ונתחיל לבנות את החזון שלכם

לשאלות ומידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!