התהליך

בשיטת ניהול הפרויקטים Turnkey, כל שלבי הפרויקט נמצאים תחת אחריותו של גורם אחד המנהל את הפרויקט, מה שמביא לביצוע מהיר וחסכוני יותר. 

Turnkey

סטנדרט חדש של ניהול וביצוע פרויקטים

בניית חזון

כל פרויקט בנייה מצליח מתחיל בחזון ברור ומשכנע.

זו הסיבה שבגללה אנחנו שמים דגש על שיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו — כדי להבין את הצרכים והמטרות שלהם, ולעזור להם לבטא את החזון שלהם.

המומחיות הייחודית של הצוות שלנו בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת, מאפשרים לנו להתגבר על אתגרים ולהשיג תוצאות יוצאות דופן, המבדילות אותנו מהמתחרים.

אנחנו מאמינים בעבודה משותפת עם הלקוחות, בשביל להבין לעומק את הצרכים והדרישות המיוחדים לכל פרויקט, ולבנות את החזון בהתאם.

משם, אנחנו מפתחים מתווה פרויקט ברור ותמציתי הכולל את המטרות, היעדים והתקציב. 

צוות היועצים והקבלנים המנוסים שלנו מביא איתו ניסיון רב בביצוע פרויקטים, המאפשר לנו להתמודד עם אתגרים מורכבים במקצועיות וביעילות. אנחנו שואלים את השאלות הנכונות כדי להבטיח שנוכל להתגבר על כל מכשול, ושהפרויקט יתבצע בצורה חלקה, בזמן, ובמסגרת התקציב.

אנחנו מיישמים נהלים, הכנת לוחות זמנים והפקת דוחות בקרה ודוחות מנהלים בזמן אמת. הכלים שלנו מותאמים לדרישות הייחודיות של כל פרויקט, ומאפשרים לנו לאתר ולתקן במהירות כל חריגה או חריגה מהתכנון המקורי או מהסטנדרטים שנקבעו, תוך הקפדה על עמידה מרבית ביעדי הפרויקט — בלי לעגל פינות.

תכנון אדריכלי

עיצובים שנותנים השראה, מבנים שמחזיקים מעמד

לאחר קביעת החזון, תהליך התכנון האדריכלי מתחיל.

אנחנו מאמינים שתכנון אדריכלי מדויק הוא קריטי. התכנון הוא הבסיס, והוא מבטיח שנצליח להשיג את החזון של לקוחותינו.

באמצעות מתודולוגיה ושיטות מתקדמות, המומחים שלנו מנתחים את העיצוב ממספר נקודות מבט ומוודאים שהוא תקין מבחינה הנדסית, אסתטית, ועומד בכל הרגולציות והתקנות.

 

תכנון אדריכלי הוא יותר מסתם תכנון מבנים – מדובר בשלב קריטי שעוזר להבטיח שהפרויקט יתנהל בצורה חלקה, מתחילתו ועד סופו. 

לצוות שלנו כישרון בתכנון מבנים אסתטיים וניסיון רב בשרטוט של פרויקטים אדריכליים מורכבים תוך הקפדה על יעילות תקציבית ועמידה בלוחות הזמנים.

אנחנו מספקים פתרונות מותאמים אישית לכל פרויקט, כולל:

 

תכנון ורישוי: גיבוש המתווה התכנוני וקבלת הרישיונות הדרושים מגופים סטטוטוריים.

קבלת החלטות אסטרטגיות: מתן דגש להחלטות חשובות כדי להגביר את יעילות הפרויקט ולהפחית סיכונים פוטנציאליים.

שלבי תכנון: ביצוע תכנון ראשוני ומתקדם, ובחינת חלופות תכנוניות.

ניתוח תקציב: בניית אומדן ראשוני וניתוח תקציב הפרויקט.

תכנון קפדני: ניהול לוח זמנים תכנון מדוקדק כדי להבטיח שאין חריגות.

ניהול עיצוב: ניהול תהליך התכנון והפצת תכניות למכרז ולביצוע.

ניהול משימות: ניהול משימות כדי להבטיח ביצוע בזמן.

ניהול רישוי: ליווי ברכיבי רישוי מיוחדים, והשלמת תנאים לקבלת היתר בניה.

ניהול מכרזים: ניהול הליך המכרז לקבלנים וספקים.

תיאום ביצוע: תיאום תוכניות ביצוע כדי להבטיח פרויקט מוצלח.

בניית תקציב ולוח זמנים

הגישה שלנו לניהול פרויקטים, במיוחד בתחומי התקציב ולוח הזמנים, עומדת בלב הצלחתנו. היכולת שלנו לבנות תקציבים יעילים ולוחות זמנים מדויקים, בשילוב המתודולוגיות שפיתחנו בשל עשרות שנות ניסיון, מתורגמת ללקוחות מרוצים, שסומכים עלינו בפרויקטים החשובים ביותר שלהם.

בניית תקציב

תהליך בניית התקציב מתחיל בהערכה מקיפה של צרכי הלקוח והציפיות לפרויקט. שלב זה מאפשר לנו ליצור אומדן מדויק המשמש כבסיס לתוכנית הפיננסית של הפרויקט.

כדי להבטיח דיוק וגמישות, אנחנו בונים תקציב על ידי מעקב מתמיד אחר ההתקדמות והשוואת עלויות. גישה אקטיבית זו מבטיחה שהלקוחות שלנו מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכספם.

יצירת לוח זמנים

יצירת לוח זמנים אפקטיבי היא משימה קריטית. מנהלי הפרויקטים שלנו מיומנים בזיהוי בלת"מים מראש, הערכת מסגרות זמן והקצאת משאבים, ומבטיחים כי לוחות הזמנים שלנו מותאמים לדרישות הייחודיות של כל פרויקט.

תכנון תיאום מערכות מבנה

מובילים אתכם להצלחה עם מצוינות הנדסית

הצוות שלנו מתמחה בתכנון וביצוע מערכות מבנה, ומציעה ללקוחות פתרונות משולבים לפרויקטים בתחום החשמל, המכשור והאוטומציה. מגוון הפרויקטים המקיף והמגוון שלנו כולל תכנון חשמל, בניית ארונות בקרה, חיווט שטח, תכנות של בקרי לוגיקה, ופיתוח מערכות שונות של ממשק מכונה לתפעול חכם וחסכוני בכוח אדם.

צוות המהנדסים המיומן שלנו משתמש בתוכנות מתקדמות ובמתודולוגיות מובילות כדי לפתח תכנית מפורטת עבור מערכת המבנה. תוכנית זו מקיפה את כל היבטי הפרויקט, כולל בחירת החומרים, חישובי עומסים, אינטגרציה ותיאום עם מערכות אחרות (מערכות מכניות, חשמל, כיבוי אש, אינסטלציה).

המומחיות והניסיון שלנו מאפשרים לנו לתכנן, לאפיין ולבצע פרויקטים תעשייתים של רשתות מזון, הכוללים תכנון, ביצוע ובקרה של מערכות מבנה. 

 הלקוחות שלנו נהנים מרמה גבוהה של מומחיות בתכנון וביצוע, שהפכו את לכט למובילה בתעשייה ולחברה המכסה את כל ספקטרום הדרישות בפרויקטים מורכבים.

גיוס יועצים והכנת כתבי כמויות

בעולם ניהול הפרויקטים, אי אפשר להפריז בחשיבות של גיוס היועצים הנכונים. כחברת ניהול פרויקטים מובילה, אנחנו מבינים את הצורך ביועצים מעולים, ומציעה שירותי גיוס יועצים והכנת כתבי כמויות לפרויקטים שונים.

תהליך גיוס היועצים אצלנו מתחיל בהבנה עמוקה של דרישות הפרויקט וחזון הלקוח. שלב זה מגיע לאחר הערכת היקף הפרויקט, קביעת תקציב ולוח זמנים. על ידי הבנה מקיפה של הצרכים הייחודיים של הפרויקט, לכט ממנה את היועצים המתאימים ביותר שיוכלו לתרום להצלחת הפרויקט.

אנחנו שמים דגש על חשיבות התקשורת ושיתוף הפעולה בין היועצים לצוות הפרויקט. באמצעות יצירת אווירה של תקשורת פתוחה ואמון, היועצים שמגויסים לפרויקט מובילים ולשביעות רצון גבוהה יותר של הלקוחות.

עבודה מול כלל גופי הרגולציות

השאירו לנו את הרגולציה והתמקדו במה שחשוב לכם

אחד מהשירותים הבולטים שלנו הוא הסיוע לעסקים בהשגת ההיתרים והרישיונות הדרושים לפעילות.

אנחנו משיגים עבור לקוחותינו את כל המסמכים הדרושים מהרשויות ומהרגולטורים השונים: משרד הבריאות, רשות הכבאות, המשרד להגנת הסביבה ואחרים, על מנת להבטיח שתעמדו בכל דרישות החוק.

 איתנו תוכלו לחסוך זמן ולמנוע טעויות יקרות, מה שיעניק לכם שקט נפשי בידיעה שכל נושא התקנים והאישורים נמצא בידיים טובות.

אם אתם מקימים מפעל מזון, סופרמרקט או כל מבנה אחר, אנחנו השותפים שאתם יכולים לסמוך עליהם שיעזרו לכם לנווט בהצלחה בסביבה הרגולטורית ולקבל את ההיתרים והרישיונות שאתם צריכים.

ביצוע כלל מערכות מבנה

תכנון מקיף של שלבים בפרויקט והתווית אבני דרך הם מרכיבים חשוביםל הצלחתו של כל מיזם.

כדי למזער סיכונים ולהגביר את היעילות, צוות תכנון וניהול פרויקטים שלנו מבצע ניתוח סיכונים יסודי ומזהה מכשולים פוטנציאליים עוד לפני שמניחים את אבן הפינה.

התכנון הראשוני חיוני להבטחת פרויקט מוצלח שעומד בכל הדרישות השונות. תכנון קפדני מאפשר לשלבי הפרויקט להסתיים בזמן, תוך מניעת עיכובים או הוצאות מיותרות.

בניית תקציב והקמת כתבי כמויות חשובים לא פחות בהבטחת ההיתכנות הפיננסית של הפרויקט. אנחנו לוקחים כל פרט בחשבון, כולל מפרטים טכניים, אישורים, איכות החומרים וכן נושאי בטיחות וביטחון.

עבודת גמר

כשאתם בוחרים לעבוד איתנו, אתם יכולים תהיו ערים לגבי כל פרט בהתקדמות הפרויקט. כל לקוח זוכה לליווי של מנהל פרויקט בכיר ומנוסה, שמוביל את הפרויקט באופן אישי לאורך כל השלבים, כדי להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה פרויקט העונה על כל הציפיות.

אנחנו מאמינים שתקשורת פתוחה וכנה עם הלקוחות היא חשובה בניהול פרויקטים, וזו הסיבה שמנהלי הפרויקטים שלנו מציבים אותה בעדיפות עליונה. השקיפות של המנהלים שלנו היא אחד הגורמים שעושים את ההבדל ומציבים אותנו בחוד החנית של חברות ניהול הפרויקטים בישראל.