3

קולינריק-רשת מעדניות

קולינריק, רשת מעדניות היוקרה כבשה את לבבותיהם של חובבי הקולינריה הישראלים בסערה, עם הקונספט החדשני של מטבח אקסקלוסיבי באווירה נוחה. כקבלן הבית הרשמי של כל סניפי הרשת, לכט גאה להיות חברת ניהול הפרויקטים שמתכננת ובונה את כל סניפי הרשת, כולל כמובן את סניף חיפה המרהיב, הסניף הראשון של הרשת.

הצוות שלנו מתכנן ומוציא לפועל את הפרויקטים מתחילתם ועד סופם, ביעילות ובצורה חכמה, באמצעות שיטת Turn Key – תכנון וביצוע עבודות הגמר במקום אחד, והובלת הפרויקט תוך יצירת הרמוניה בין כל הגורמים הלוקחים חלק בפרויקט (מהנדסים, יועצים, ספקים וקבלנים).

החל מאיתור נכסים במקומות מתאימים בגדלים הנעים בין 100-600 מ"ר, הקפדנו על תהליך בנייה מושלם, מהתכנון עד מסירת המפתחות. דאגנו שהרשת תקבל כל סניף מוכן להפעלה, כולל כל המערכות והרישיונות הנחוצים כדי להתחיל בעבודה.

ההשקה באמצע ספטמבר של הסניף הראשון של קולינאריק, בשיתוף האדריכל נסטור סנדבנק, הייתה לא פחות ממרשימה. העבודה בוצעה בקפידה, תוך שימת לב אפילו לפרטי העיצוב הקטנים ביותר, והשימוש בחומרים מהשורה הראשונה ניכר בשטח.הצלחתם של הפרויקטים נובעת מכך שתחת אחריותנו נמצאות כלל המערכות במבנה: חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר, כיבוי אש, חיפויים וריצוף, מסגרות, נגרות. מהיום הראשון ועד לשלב האישורים והפתיחה החגיגית, הצוות שלנו עמד בביצוע פרויקטים באיכות גבוהה, העולים על הציפיות ומתקיימים לפי לוחות הזמנים ובמסגרת התקציב.

צרו איתנו קשר ונתחיל לבנות את החזון שלכם

לשאלות ומידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!