השירותים שלנו

בלכט תוכלו להנות משירותיהם של יועצים, קבלנים, אנשי מקצוע ומנהלי פרויקטים בעלי ניסיון רב, שיודעים להתמודד עם אתגרים מורכבים מבלי לפרוץ את מסגרת הזמן והתקציב של הפרויקט. 

פתרון לכל אתגר

נמאס לכם מפרויקטים שלא עומדים במסגרת הזמנים, תקציבים שהם בגדר המלצה בלבד, ותקשורת לא יעילה בין מנהלי הפרויקטים לקבלני הביצוע?

אתם נאלצים כל הזמן להתמודד עם אתגרים ובעיות שהיה ניתן לחזות מראש?

האם אתם מוצאים את עצמכם נאבקים בכמה חזיתות במקביל — רשויות, קבלנים, אנשי מקצוע — ומרגישים שחייבת להיות דרך יעילה יותר (ופחות בזבזנית) לעשות את הדברים?

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. לכט פועלת בשיטת ONE STOP SHOP, השולטת באמנות ניהול הפרויקטים תוך שמירה על החזון בלי לעגל פינות או להתפשר על איכות. 

אצלנו תוכלו להנות משירותיהם של יועצים, קבלנים, אנשי מקצוע ומנהלי פרויקטים בעלי ניסיון רב, שיודעים להתמודד עם אתגרים מורכבים מבלי לפרוץ את מסגרת הזמן והתקציב של הפרויקט. 

אנחנו שואלים את השאלות הנכונות כדי להבין את החזון שלכם, להתאים את הביצוע לציפיות שלכם.כך נמנעים מ"שדות מוקשים" שעלולים לעלות לכם הרבה זמן וכסף, בין אם בהתנהלות מול הרשויות ובין אם בהטמעת מערכות טכנולוגיות מתקדמות.

אנחנו מתכננים ומבצעים פרויקטים בצורה מקצועית ומדויקת, עם אחריות מלאה, ומבלי שתצטרכו להטרטר בין חברות שונות.

 איתנו הפרויקט שלכם נמצא בידיים של מומחים שיודעים לתת פתרון לכל אתגר, להוביל אתכם להצלחה ולממש את חזונכם.

תכנון אדריכלי

על מנת שפרויקט יצליח, צריך שיהיו לו יסודות חזקים. זו הסיבה שהצוות המנוסה שלנו כאן כדי לתכנן עבורכם התוכנית האדריכלית המתאימה ביותר לצרכים שלכם. אנחנו נעזרים בשיטות מתקדמות ובמתודולוגיה ייחודית ויוצרים באמצעותן תוכניות מדויקות, העומדות ברגולציות ובתקנים הרבים והשונים הקיימים במדינת ישראל.

התהליך שלנו כולל אפיון מקיף, ביצוע התאמות לפי חזון הלקוח, וצפייה מראש של סיכונים שיכולים להתעורר בהמשך. עם שקיפות מלאה, בקרת איכות וליווי צמוד לאורך כל הדרך, אנחנו נספק לכם הרבה שקט נפשי בידיעה שהנחתם יסודות טובים ובריאים.

בין אם על הפרק נמצא פרויקט חדש ובין אם שיפוץ נרחב, אתם יכולים לסמוך עלינו שנספק את התוכניות האדריכליות הטובות ביותר ונבטיח הצלחה מתמשכת לפרויקט שלכם.

ביצוע ופיקוח פרויקט

אנחנו מאמינים שביצוע ופיקוח פרויקטים זו משימה הדורשת צוות מסור המקיים מעקב צמוד על מנת להבטיח את הצלחת הפרויקט. הצוות המנוסה שלנו מציע שירותים מקיפים לביצוע ופיקוח פרויקט, החל ממציאת הקבלנים הנכונים ועד לניהול תקציבים והקפדה על כך שהכל נעשה במסגרת לוח הזמנים.

בעזרתנו תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט שלכם יסתיים בזמן, במסגרת התקציב ולשביעות רצונכם. אנחנו מספקים ללקוחותינו עדכונים שוטפים על המצב הפיננסי של הפרויקט כדי להבטיח שהתקציב מנוהל ביעילות, והמטרה שלנו היא לשמור על עלויות נמוכות ככל האפשר, ללא התפשרות על איכות העבודה, הבטיחות והחומרים.

אחד היתרונות המרכזיים שלנו בתחום הביצוע והפיקוח הוא רשת הקבלנים הותיקים שעובדים איתנו, אשר נבחרו בקפידה על סמך הרקורד שלהם בביצוע פרויקטים מוצלחים. אנחנו נתאים את לפרויקט שלכם את הקבלן בעל המומחיות הדרושה לביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר.

כמו כן, אנחנו מנהלים את העבודה בשטח באופן שוטף, תוך הקפדה על שקיפות, יעילות, וטיפול מהיר ויעיל בכל בעיה שצצה.

ניהול ותכנון שלבי הפרויקט

תכנון מקיף של שלבים בפרויקט והתווית אבני דרך הם מרכיבים קריטיים בהבטחת הצלחתו של כל מיזם. טעות אחת יכולה להוביל לסיבוכים, עלויות מופרזות, עיכובים בלו"ז, ובסופו של דבר אפילו לכישלון הפרויקט.

כדי למזער סיכונים ולהגביר את היעילות, צוות תכנון וניהול פרויקטים שלנו מבצע ניתוח סיכונים יסודי ומזהה מכשולים פוטנציאליים עוד לפני שמניחים את אבן הפינה.

התכנון הראשוני חיוני להבטחת פרויקט מוצלח שעומד בכל הדרישות השונות (ולעיתים סותרות) של הרשויות והגופים הפועלים במדינת ישראל. תכנון קפדני מאפשר לשלבי הפרויקט להסתיים בזמן, תוך מניעת עיכובים או הוצאות מיותרות.

בניית תקציב והקמת כתבי כמויות חשובים לא פחות בהבטחת ההיתכנות הפיננסית של הפרויקט, 

אנחנו יוצרים תקציב מפורט המסייע בהבטחת כדאיות והצלחה כלכלית, על אחת כמה וכמה בפרויקטים מורכבים, כולל מפרטים טכניים, אישורים, איכות החומרים ונושאי בטיחות וביטחון.

ליווי צמוד

כשאתם בוחרים לעבוד איתנו, אתם תזכו בליווי של מנהל פרויקט בכיר ומנוסה, שמוביל את הפרויקט באופן אישי לאורך כל השלבים, כדי להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה פרויקט העונה על כל הציפיות.

מנהל הפרויקט שלכם יהיה זמין עבורכם, הוא יעדכן אתכם בכל התרחשות הפרויקט שלכם בכל עת.

אנחנו מאמינים שתקשורת פתוחה וכנה עם הלקוחות היא חשובה בניהול פרויקטים, וזו הסיבה שמנהלי הפרויקטים שלנו מציבים אותה בעדיפות עליונה. השקיפות שלנו היא אחד הגורמים שעושים את ההבדל.

לקוחותינו מספרים על שירות ברמה שאין שניה לו בכל פרויקט שאנו לוקחים על עצמנו, החל מתכנון ועיצוב ועד לבנייה וגימורים. ומעל הכל: אנחנו זמינים תמיד אחרי ההשלמה של הפרויקט.

צרו איתנו קשר ונתחיל לבנות את החזון שלכם

לשאלות ומידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!