מי אנחנו?

לכט ניהול וביצוע פרויקטים בע"מ היא לא עוד חברה ממוצעת לניהול וביצוע פרויקטים. לחברתנו ניסיון עשיר בתכנון וביצוע עבודות גמר לפרויקטים מסחריים בתחום המזון, ההייטק והמפעלים, משלב הרעיון ועד להשלמת הפרויקט. אנחנו מתגאים במרכזי המשלוחים הרובוטיים המתקדמים שלנו, המובילים מסוגם בישראל.

הערך מוסף שלנו

תחומי הפעילות המגוונים והרבים של הצוות שלנו מהווים ערך מוסף, המאפשר לנו לספק פתרונות מקיפים, מקצועיים ומותאמים אישית ללקוחותינו – כל זאת במקום אחד, ותחת קורת גג אחת.

חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה הוא הצוות המסור שלנו, המשקיע מאמצים ומשאבים רבים בפיתוח ידע וביישום גישות פורצות דרך, תוך שימת דגש על איכות וחדשנות.

כמו כן, הקשת הרחבה של היועצים והספקים שלנו הפכה אותנו לחברה בעלת מוניטין ומיצבה אותנו כאחת החברות המובילות בארץ, המסוגלת להעניק ערך מוסף לפרויקטים בכל קנה מידה.

כשאתם עובדים איתנו, אתם מקבלים שותף לדרך, שמחויב להצלחתכם.

למה לעבוד איתנו?

בואו להכיר סטנדרט חדש לגמרי של בנייה עם לכט ניהול וביצוע פרויקטים.

כשאתם עובדים עם לכט ניהול וביצוע פרויקטים, אתם משתפים פעולה עם חברה שנמצאת בחזית החדשנות והמצוינות בענף.

אנחנו מציעים פתרון ייחודי של One Stop Shop, המבטיח חוויה ייחודית עבור הפרויקטים שלכם, החל משלב הרעיון ועד למסירה. הטכנולוגיות הבלעדיות והגישות פורצות הדרך שלנו מאפשרים לנו לספק לכם עבודה מדויקת, יעילה ואיכותית, בעוד צוות המומחים המסור שלנו פועל ללא לאות כדי להגשים את החזון שלכם.

אל תתפשרו על חברה אחרת. תנו לנו להיות השותפים שלכם להצלחה ולהעניק לכם חווית לקוח ייחודית, שאחריה לא תוכלו יותר לחזור אחורה

אמינות ושקיפות

מקצוענות וגמישות

מתן שרות - ליווי לאורך כל התהליך וגם אחרי המסירה

יכולת ביצוע של מספר פרויקטים במקביל

הלקוחות שלנו

לכט - ניהול וביצוע פרויקטים פועלת כ-"ONE STOP SHOP" החל משלב החזון

צרו איתנו קשר ונתחיל לבנות את החזון שלכם

לשאלות ומידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!