תכנון והקמת סניפים של רשתות מזון

לכט מתמחה בתכנון והקמת סניפים של רשתות מזון, ומספקת תחת קורת גג אחת את כל השירותים הנחוצים להקמת סניף מצליח.

מומחיות בתכנון, פיתוח והקמת סניפי רשתות מזון

אנחנו מתמחים בתכנון והקמת סניפים של רשתות מזון, ומספקת תחת קורת גג אחת את כל השירותים הנחוצים להקמת סניף מצליח.

למעלה מ-18 שנות ניסיון והפרויקטים הרבים אותם ניהלנו הופכות את לכט לחברה מובילה בבנייה ותכנון של סניפי רשתות מזון בישראל.

המומחיות שלנו מתחילה מרמת בניית השלד והמעטפת ועד לתכנון קפדני של מתווה מודרני המגלם את חזון הרשת. התהליך כולל ייעוץ ראשוני, עיצוב ותכנון, מתן היתרים וביצוע התאמות, בנייה חכמה ומסירה ללקוח. בין אם מדובר בסניף שכונתי ובין אם בסניף רחב ידיים — אין משימה שלא נוכל לעמוד בה.

לאורך כל שלבי הדרך, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להבטיח שהכל מתבצע בצורה יעילה, במסגרת לוח הזמנים והתקציב.

הצוות שלנו כולל קבלנים מנוסים, יועצים, מהנדסים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. לכל פרויקט יש מנהל אישי המלווה את הלקוח לאורך כל הפרויקט, ומוכן לעמוד בכל אתגר.

מבחינתנו, הצלחה נמדדת בשביעות הרצון של הלקוח!

3

קולינריק-רשת מעדניות

כקבלן הבית הרשמי של כל סניפי הרשת, לכט ניהול וביצוע פרויקטים בע"מ גאה להיות חברת ניהול הפרויקטים שמתכננת ובונה את כל סניפי הרשת, כולל כמובן את סניף חיפה המרהיב, הסניף הראשון של הרשת.
5

קשת טעמים

כשמדובר על בניית רשת סופרמרקטים, כל פרט הוא חשוב. "קשת טעמים" היא רשת סופרמרקטים ייחודית, וחברתנו, לכט ניהול וניהול פרויקטים בע"מ היא קבלן הבית שלה, ואנחנו אמונים על הקמת כל אחד מסניפי הרשת. מדובר בכ-18 סניפים ועוד 2 מרכזי משלוחים רובוטיים מתקדמים — והיד עוד נטויה.

צרו איתנו קשר ונתחיל לבנות את החזון שלכם

לשאלות ומידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!